הבית החכם

בית חכם - איך זה עובד היום?

 

14/01/20

כמו בהרבה תחומים טכנולוגיים, בעבר, התקנת מערכת בית חכם הייתה נחשבת מותרות לבעלי תקציב גבוהה במיוחד, ובנוסף, התקנתה הייתה מורכבת ודרשה איש מקצוע מנוסה וחיבור למערכת סגורה המתוכננת מראש ומותאמת לכל בית. כיום, לא כך הדבר והתקנתם של מוצרים לבית חכם פשוטה בהרבה, זולה, והמוצרים השונים מסתנכרנים בקלות באמצעות רשתWi-fi  שניתן למצוא בכל בית, וניתנים לתכנות פשוט במיוחד באמצעות אפליקציה.

השליטה במוצרים החשמליים בבית תורמת ליעילותם ולחסכון בחשבון החשמל, מאחר ובאפשרותכם לתכנן מראש את הפעלתם של המכשירים השונים על פי צורך. לדוגמא: תזמנו כי האורות יכבו חצי שעה לאחר שנכנסתם לישון, או כבו את המזגן במידה ושכחתם אותו דולק כאשר יצאתם מהבית ועוד. ניתן להזמין התקנים אלו במחירים אשר מתחילים מממש כמה דולרים בודדים באתרי הקניות הפופולריים, לכמה מאות שקלים מספקים מורשים בעלי תעודות פה בישראל (ועליהם אנו ממליצים מאחר וניתן להתסמך עליהם באחריות מקצועית, עזרה בתפעול השוטף והתקנה).

חיבורי המפסק פשוטים במיוחד ובמידה ואתם יודעים להחליף שקע או תקע “רגילים” תוכלו להתקינם בעצמכם או בעזרת חשמלאי שאמור לבצע את ההחלפה בפשטות ולגבות על כך סכום מינימלי ביותר. (בכל מקרה אנו ממליצים לכל הפחות לקבל אישור של בעל מקצוע מוסמך לפני תחילת השימוש). לאחר ההתקנה יש לסנכרן את המכשיר לאינטרנט האלחוטי בבית, להתקין את האפליקציה ובשלב זה המערכת תהייה מוכנה לשימוש.

מרגע ההתקנה ותיאום המערכות תינתן לכם היכולת לשלוט בכל הבית דרך מכשיר הסמארטפון,
ותוכלו לכבות אורות, לפתוח תריסים, להפעיל את הדוד, להדליק את הקומקום ועוד.

בנוסף, המערכת ניתנת לסנכרון על פי שעות וימים (יעיל במיוחד לשומרי שבת). דאגו כי התריסים יפתחו בשעות הבוקר המוקדמות (או ייסגרו בלילה) תזמנו את הדוד לפעול כשאתם בדרך חזרה מהעבודה, ועל המזגן להתכבות כשעה לאחר שנכנסתם לישון. כמו כן, ניתן לחשוב על הבטיחות בבית ולהגביל את פעולתם של כל מכשירי החימום השונים במטבח למקרה ותשכחו בטעות לכבותם ובכך למנוע שריפות.

יו-יו דיגיטל בשיתוף עם חברת מודן משווקים מוצרים לבית חכם שיקלו על חייכם משמעותית ויקחו אתכם אל העתיד שבקרוב יהפוך לסטנדרט בכל בית.

צרו קשר להזמנות עוד היום.

sMARTHOUSE
הבית החכם