החלפת סוללה לאייפון

החלפת סוללה במכשיר אייפון

חברת אפל היא מהמתקדמות בעולם באריכות חיים למכשירים ובעלת מגוון אפשרויות לשימור ארוך בנוסף לחומרים החדישים והאמינים בה היא משתמשת.
הסוללות במכשירי אייפון החדישים עשויות מליטיום חדשני בעל יכולות מרשימות במיוחד, ולמרות זאת, לרוב, בשימוש אינטנסיבי הנפוץ כיום ההחלפה צריכה להתבצע
בערך פעם בשנה מתחילת השימוש.

כאשר סוללה מגיעה לסוף תוחלת החיים שלה, אם בנסיבות טבעיות או משימוש לא נכון, הסימנים לכך הם כיבויים בלתי רצויים של המכשיר, קושי בטעינה, וסף מתח של בערך 20% מסמל סוללה ריקה (קשיים בסנכרון בין הבטרייה לתוכנת המכשיר) וכיום, ניתן לבדוק את גיל הסוללה וזמן משוער להמשך שימוש בה לפני שנדרשת החלפה בהגדרות המכשיר ובעזרת האפליקציה Battery Life. בנוסף, ישנם דרכים יעילות להאריך את תוחלת החיים שלה באמצעות שיטות ונהלים שדיברנו עלייהם במאמר הקודם.

כאשר טכנאי מקצועי ניגש להחלפת סוללה לאייפון, עליו לוודא תחילה כי המכשיר עצמו תקין והבעיה נובעת מבלאי טבעי של הסוללה בכל החלפת סוללה מוודאים שהמכשיר עצמו בסדר וישנו רק בלאי טבעי ותו-לא. לאחר מכן, עליו לוודא כי הוא משתמש בסוללה מקורית מבית אפל ולא בשום תחליפים אחרים הנוטים להסתובב בשוק ויכולים לגרום נזק.                            

יויו דיגיטל מחוייבים לשירות אמין ובעל אחריות מקצועית, שימוש ברכיבים מקוריים בלבד ואף זמני תיקון מהירים לחזרה מהירה לשגרה החשובה כל-כך לכולנו.
בנוסף, ניתן לראות מחירון תיקונים באתר

צרו קשר עוד היום עם לפרטים נוספים.

iphonebattry2