צור קשר

התחברות

יויו דיגיטל | YoYo Digital

יבואן רשמי

מה ההבדל בין יבואן מורשה ליבואן רשמי?

אנחנו רוכשים מוצרים בסכומי כסף גדולים וברוב המקרים לא יודעים מי היבואן של המוצר ומי נותן את האחריות וזאת מכיוון שאת המידע אנחנו מקבלים מהמוכר או מהחנות ולא מהיצרן, חשוב לדעת שההבדל יכול להיות משמעותי ולכן חשוב לחקור ולדעת יותר.

יבואן מורשה הידוע גם כיבואן פארללי או מקביל מבצע יבוא עצמאי עקיף של המוצרים ולא ישירות מהיצרן, ברוב המקרים לא ניתן יהיה לדעת מהיכן אותו יבואן מורשה מבצע את היבוא ולכן גם האחריות לעיתים מוטלת בספק ובנוסף לכך יכולים להיווצר מצבים בהם הדגם המצוין אינו הדגםהמוצע ביבוא הרשמי.

לדוגמאהדגם הרשמי לגלקסי Sבישראל הוא SM-G900F בזמן שהיבואנים המורשים מוכרים אותו בחמישה דגמים נוספים G900I, G900A, G900K, G900M ,G900T

למצבים כאלו יש השלכות של תוכנה, גירסאות, תמיכה בעברית, תמיכה ב 5G, יכולת תיקון ואספקת חלפים לא מקוריים, בעיות קליטה, היקף אחריות וחשיפה לפירצות אבטחה במערכת.

יבואן רשמי מבצע יבוא ישירות מהיצרן כמו: סמסונג לדוגמא, ולכן ניתן לדעת בוודאות מה קונים מכיוון שהמידע שמפרסם היצרן זהו המידע הרשמי שקיים גם במוצרים שבוצעו על ידי יבואן רשמי, ברוב המוחלט של המקרים מוצרים שנרכשו על ידי יבואן רשמי מקבלים אחריות רשמית ארוכה יותר שאותה ניתן לקבל גם מהיצרן ולא להיות תלוי במקום בו נרכש המוצר.

כיצד תדעו שאתם מבצעים עסקה בטוחה וטובה עם אחריות של יבואן רשמי?

הסימן הראשון כדי לדעת אם אנחנו קונים מוצר שהגיע ביבוא רשמי או ביבוא מקביל הוא המחיר, מחיר של מוצר יבואן רשמי יעלה מעט יותר ממוצר של יבואן אחר (בערך 200-300 ש”ח לצרכן הסופי).

סימן נוסף הוא היקף האחריות, אחריות יבואן מורשה לרוב תהיה 12 חודשים ויבואן רשמי יספק אחריות מורחבת יותר.

סימן אחרון והכי מובהק הוא השם של היבואן הרשמי, בישראל יש לרוב יבואן רשמי אחד לכל יצרן וכך ניתן לדעת בוודאות אם המוצר הגיע ביבוא רשמי או לא.

99% מהמוצרים ברשת יויו דיגיטל הם יבואן רשמי!

יויו דיגיטל מעניקה לכם שקט נפשי וביטחון שיא כאשר כל המוצרים הם באחריות יבואן רשמי וכל גם כל חלקי החילוף הקיימים במעבדת השירות.

מראשית דרכה בחרה חברת יויו דיגיטל בחרה לבצע מכירות של מוצרים עם אחריות יבואן רשמי בלבד וזאת על מנת להעניק שירות מצוין, אמין ומהיר ללקוחות.

יויו דיגיטל מעניקים לכם קנייה בטוחה