החלפת שקע טעינה לאייפון

תיקון שקע טעינה לאייפון

יויו דיגיטל משווקת את מוצריה של חברת אפל, ובנוסף, מתמחה בתיקונים והחלפות חלקים לכל מכשיריה, וכמובן בתיקון שקע הטעינה לאייפון, או החלפתו. כיום, המכשיר הסלולרי מלווה אותנו בכל שלב בחיי היום-יום, ולכן בעל צפי גבוהה לפגיעה אשר יכולה לקרות כתוצאה משימוש נכון או שחיקה טבעית במהלך השנים.

במקרה של שקע הטעינה בiPhone, ישנם מספר סיבות אשר יכולות להיות אחראיות לשיבושו:

רטיבות:

לרוב כתוצאה מאקלים בעייתיים או ממגע ישיר עם נוזלים המשבש את המעגלים החשמליים במכשיר ואף עלול לגרום לקורוזיה(חלודה). במקרים אלה, אנו מבצעים תהליך של ניקוי קורוזיה בצורה המקצועית ביותר הניתנת כיום, ועל זה במאמר נפרד.

עיקום/מכה באחד החלקיקים:

כתוצאה מנפילה או אפילו מכה קלה בחיבור בזמן ההטענה של המכשיר גורמת לשבירה של המעגלים העדינים אשר אחראים על ההטענה והעברת הנתונים ויש להחליפם בעזרת הלחמה עדינה ומחושבת, ללא נזק נוסף לרכיבים מסביב.

אבק ולכלוך בתוך הרכיב:

השקע צובר אבק ולכלוכים אשר “חוסמים” את כבל הנתונים מחיבור נכון ומסונכרן ונדרש לנקותם בעזרת הכלים הנכונים ובמיומנות הנדרשת. מוצרי אפל רגישים במיוחד ודורשים טיפול מסור ואחראי במעבדה מוסמכת המעסיקה טכנאים אשר בנוסף לניסיונם הרב עובדים אך ורק עם חלקים מקוריים, או כאלה אשר אושרו ע”י היצרן להחלפה. כמו כן, מאחר וכיום המכשיר הסלולרי מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו דרושה מעבדה אשר מספקת שירות מהיר שיחזיר אותנו לשגרה ללא עיקובים מיותרים, ויחזיר את המכשיר לקדמותו.

יו-יו דיגיטל בעלי וותק של 5 שנים בתחום ומתחייבים לענות לדרישות המצוינות בכתבה, כולל שירות מהיר, טכנאים מנוסים ואחריות מקצועית. בנוסף, אנו מאמינים בשירות עם חיוך וזמינות גבוהה במיקום נוח במרכז ת”א. אתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות בכל הקשור לתיקוני iPhone ואף פרסמנו לאחרונה מחירון מפורט לכל המכשירים אשר יימנע “הפתעות” בעת הגעה למעבדה.

צרו קשר עוד היום – 03-6818151

החלפת שקע טעינה לאייפון
החלפת שקע טעינה לאייפון