צמידי FitBit


חזור לכל הכתבות

השקט של להתאמן לבד והתמיכה של הביחד – צמידי הכושר של Fit-bit.

 

20/02/20

כמו ברוב תחומי פנאי, לעיסוק רציני בכושר גופני, כזה המביא תוצאות ומשפר את רמת החיים,יש צורך במסגרת מסודרת היודעת להגדיר מטרות, לבדוק נתונים אישיים ולספק מענה הולם לתהיות והחששות שלך במהלך האימון – ממש כמו מאמן. לחלקינו האוהבים להתאמן לבד בזמנים הנוחים לנו וללא מחוייבות, או כאלה שאינם נמצאים בחברה ספורטיבית, ישנם פתרונות מהצד הטכנולוגי כאשר בין המובילים ביניהם הם הצמידים ושעוני כושר.

חברה מובילה בתחום זה היא פיט-ביט

המכשירים משמשים למדידות רחבות היקף ומאפשרות לך לדעת הכל. החל מדופק, חמצן בדם, מספר צעדים יומי, זמני שינה, מספר קלוריות ששרפתם/צרכתם ועוד אפשרויות מרובות המאפשרות מעקב צמוד אחרי כל המדדים שלכם והגעה לתוצאות המקסימליות בכל אימון ולאורך זמן. 

ישנם מס’ דגמים:

Fitbit Inspire

דק, קל משקל וכמעט ואינו מורגש על היד, ומגיע בעיצוב אלגנטי.בנוסף, הצמיד עמיד לגמרי למים (עד כ50 מ’) ומתאים לשחייה אך מגיע ללא מעקב אחרי פעילות זו. כמו כן, הצמיד חסכוני מאוד בחשמל ובעל יכולת של 5 ימי עבודה רציפים ללא טעינה.

Fitbit Inspire HR

גירסה משודרת למכשיר הקודם המכילה מפרט טכני דומה אבל עם מס’ תוספות המשדרגות את חווית המשתמש כאשר 2 המאפיינים העיקריים הם מדידת הדופק לב ומעקב שחייה. בנוסף ישנם גם מעקב נשימות ותכניות אימוניי קרדיו (לב-ריאה) שונות לפי רמות קושי.

Fitbit Charge 3

גם מגיע עם מפרט דומה ל2 חבריו ובנוסף מפעיל מערכת של “עידוד מוטיבציה” הכוללת טכנולוגית A.I משוכללת היודעת מתי התחת להתאמן (פעילות רציפה של 10 דק’ ומעלה) ומגדירה יעדים כגון מס’ צעדים ליום, קלוריות להוצאה וכו.

כל המכשירים מסתנכרנים עם כל מכשירי הסמארטפון ובעלי אופציות לבדיקת מיילים, האזנה למוזיקה ועוד.כשרוצים להגיע להישגים חשוב כי יהיה לנו מדדים שיראו לנו בכל פעם את המדרגה הנוספת שהצלחנו לעלות ברמת הקושי ולעבר המטרה
הכוללת שלנו בפיסגה. צמידי הכושר של Fit-bit  נוצרו במיוחד למטרה זאת ומספקים לך צוות שלם שעובד בשבילך – על כף ידך. רשת יויו דיגיטל מחזיקה מגוון של מכשירי החברה ותשמח לסייע לכם בכל בקשה או שאלה הנוגעת לתפעול המכשירים, מידע כללי והזמנות.

לפרטים נוספים ורכישה ברשת יו-יו דיגיטל הקליקו כאן

fitbit accrecise
Fitbit Charge HR