משקפי אודיו – BOSS

משקפיי BOSE - לחיים נוחים יותר.

 
24/02/20

רשת יו-יו דיגיטל קרויה על שם המשחק האהוב בעיקר סביב השאיפה להתמדה טכנולוגית. בדיוק כמו היו-יו, בעולם של היום מה שלמעלה כבר למחרת יורד ומצטרף לעולם של אתמול. אנחנו גאים להביא את העתיד לרחובות מרכז תל אביב ולהיות הראשונים, ולעת עתה היחידים בארץ המחזיקים את משקפי BOSE

ללכת כמו סוכן חשאי.

מעבר לחדשנותו של המותר הזה הוא רחוק מלהיות “עוד גאדג’ט” המספק מספר אמירות בסגנון “איזה מגניב”. מדובר במכשיר פונקציונלי, פרקטי העושה את חיינו קלים יותר, עשירים יותר ויודעים מה, בכל זאת, הוא גם ממש מגניב.
המשקפיים שוקלים בסך – הכל כ 45 גרם ובתוכם מערכת הכוללת: 2 רמקולים זעירים עם טכנולוגיה מיוחדת המונעת מהסביבה לשמוע אותם, ובכך הם למעשה מתפקדים ממש כמו אוזניות ובנוסף, איך לא, מגיעים עם תקן איכות הסאונד הבלתי מתפשר של חברת BOSE. האוזניות כוללות גם מיקופון מובנה בעל קליטה עוצמתית וכמובן חיישן Bluetooth לסנכרון עם כל סמארטפון או נגן מדיה. כמו כן, החברה דאגה לעיצוב אופנתי ומודרני וחובבי הסטייל ואקססוריז ישמחו לשמוע שהמשקפיים באות בעיצוב אלגנטי בדגמים Alto לגברים וRondo לנשים, וכלל לא ניתן להבחין כי הם אינם משקפיים “רגילות”. כמובן שכיאה לכל חברת משקפי שמש המכבדת את עצמה המשקפיים כוללות עדשות עם הגנת U.V השומרת על העיניים מהשמש הישראלית. דמיינ/י הליכה שגרתית או נסיעה ברכב מבלי הטרטור הרגיל של תיאום בין האוזניות לסלולרי למשקפיי השמש, ולמצוא מקום לאחסן את כולם, להוציא, להכניס ולטפל בכולם וכו.

 

חשבתם שזהו? ממש לא, המשקפיים גם כוללים טכנולוגיית מציאות רבודה (A.Rׂ)

 חיישני תנועה המורכבים על פני המשקף יכולים לזהות את כיוון הראש ותנועת הגוף שלך בזמן שאתה לובש אותם. אפליקציות משופרות של Bose AR יכולות להשתמש במידע זה יחד עם נתוני מיקום מהמכשיר הנייד שלך כדי להציע לך תוכן שמע מותאם. כבר היום קיימים מוצרים מותאמים לטכנולוגיה זאת כולל מספר סרטים ומשחקים אינטרקטיביים הניתנים לצפייה ממש מבפנים כגון הסרט מלך האריות, שדרוג מודרני לקלאסיקה Fruit Ninja בשם SONIC SAMURAI ועוד אפליקציות השונות העוסקות בתיירות ופנאי המציגות לך מידע חשוב שאתה מחפש ממש על המסך.

עוד משהו?

*סוללות המשקף מספיקות לכ3.5 שעות השמעה או 12 שעות המתנה וישנם אפילו כפתורים לעצירה ומעבר בין שירים המוסתרים על גבי המשקף.

*ניתן להזמין עדשות בצבעים שונים.

*אל דאגה מהזיעה של הקיץ, המשקפיים עומדות בתקן IPX2 rating עם תקן הגנה מפני רטיבות קלה (זיעה גשם וכו).

התקדמו יחד איתנו והפכו את חייכם לנוחים יותר בעזרת הגאדג’ט המדהים הזה מבית BOSE.

לפרטים נוספים ורכישה ברשת יו-יו דיגיטל הקליקו כאן

Bose Glasses
bose audio glasses
bose alto