iPhone Xs

iPhone Xr

iPhone Xs

iPhone X

iPhone 8

iPhone 7

iPhone SE

iPhone 6

iPhone Xs

קסם בשני גדלים. ה- iPhone החדש של Apple עם מסך הרטינה המתקדם בעולם, עכשיו בשני גודלי מסכים עם איכות תמונה עוצרת נשימה. הסמארטפון החזק ביותר אי פעם, עם מצלמה מתקדמת ופורצת דרך אפילו זיהוי הפנים האהוב מהיר עוד יותר. כל מה שאתם אוהבים ב-iPhone שלכם, עכשיו ביותר.
סמארטפון

מסך הרטינה המתקדם של Apple, המציג תמונות באיכות OLED, עם צבעים חיים ואמתיים יותר ממש כמו בטבע. כל האיכות הזו במסך הגדול ביותר שנראה אי פעם ב-iPhone.

אפל
חומרים חדשים ומתקדמים. זה הסוד של Apple. כל חלק ב-iPhone שלך תוכנן בקפידה ואליו נבחרו החומרים המובחרים ונכונים ביותר. עם גימורים מרהיבים ורמות חדשות של הגנה מפני מים, אבק ולכלוכים אחרים, iPhone Xs מציג רמה חדשה של לסמארטפון.
יבואן רשמי

iPhone Xs

 “5.8

אפל

iPhone 8 Plus

“5.5

אפל

iPhone Xs Max

“6.5

אפל

זיהוי הפנים המתקדם בעולם. כמה נוח לדעת שהנתונים שלך מוגנים על ידי סיסמה שאין לאף אחד, הפנים שלך! בעזרת Apple Face ID, תוכל להזדהות לפתיחת המכשיר, כניסה לאפליקציות ואפילו לשלם על דברים רק באמצעות מבט אחד!

A12 Bionic

A12 Bionic. השבב החכם ביותר בעולם הסמארטפונים. מעלה את רמות הביצועים של ה-iPhone שלך למקומות שלא הכרת. חזק יותר, מהיר יותר ומורגש בכל שימוש.

50% מהיר יותר

בביצועים גרפיים

15% מהיר יותר

בביצועי ליבה

50% נמוך יותר

בצריכת אנרגיה

8 ליבות

עיבוד תמונה ובקרת ביצעים

מצלמה פורצת גבולות. עם מצלמה כפולה ומשוכללת תוכל לצלם תמונות איכותיות יותר מהמצלמות הגדולות והמתקדמות בעולם. עם חיישן חדשני ופיצ’רים חדשים, תוכל לצלם תמונות חיות עם צבעים שעוצרים נשימה.
אפל

12MG

Portrait mode

4K video

2x faster sensor

עבור עכשיו לרכישה!

iPhone Xs ו- iPhone Xs Max

החל מ-₪4,799